Зростання світових цін на кукурудзу зупинилося

2017-06-21 12:19:33
Зростання світових цін на кукурудзу зупинилося

Опади, які пройшли в основних регіонах вирощування кукурудзи в США, змогли заспокоїти ринок зернової.

 

На минулому тижні, слідом за рекордним зростанням цін на пшеницю, в США зростали і ціни на кукурудзу. Проте в п’ятницю фонди вирішили зафіксувати прибутки та позакривали короткі позиції, тому липневі ф’ючерси в Чикаго дещо подешевшали.

 

Вчора ціна впала до 149,01$/т, що відповідає рівню попереднього тижня.

 

В понеділок МСГ США оновило Crop Progress, де стан посівів кукурудзи майже не змінився. Стан 2% посівів покращився з доброго до відмінного, проте загальна кількість посівів в доброму та відмінному стані залишилася на рівні 67%. Метеорологи обіцяють опади в «кукурудзяному поясі» на наступному тижні, що виключить погодний чинник для біржових спекулянтів.

 

Рекордний врожай кукурудзи в Бразилії також тисне на світові ціни. Збирання другого врожаю проходить дещо повільніше, проте середня врожайність демонструє рекордно високий рівень.

 

За оцінками експертів Safras&Mercado, другий врожай кукурудзи сягне рекордних 67 млн т. Загалом в сезоні зберуть 106,4 млн т, що також стане максимальним показником. Другий врожай кукурудзи вийде на ринки в липні-серпні та створить конкуренцію американській та європейській кукурудзі, яка поступить на біржі в вересні.

Коментарі відвідувачів (0):