Про нас  Сайт GrainTrade.com.ua створений нами для формування прозорого ринку зерна в Україні. За його допомогою, виробники отримують найкращі ціни реалізації вирощеної продукції, натомість покупці зерна - максимальну  кількість пропозицій з його продажу за ринковими цінами, що формуються в режимі реального часу.

 

Електронна зернова біржа  GrainTrade.com.ua  об’єднує всіх учасників ринку зерна:  виробників, трейдерів,  елеватори, експедиторів і термінали, які відкрито декларують закупівельні та реалізаційні ціни.

 

Ви зможете ознайомитися з цінами попиту і пропозицій по регіонах та терміналах та  розмістити Вашу заявку на продаж  або купівлю,  яку миттєво побачать всі учасники ринку в Україні і в світі .

 

По кожній заявці Ви отримаєте інформацію про схожі пари,  можливість надсилання зустрічних пропозицій та підтвердження контракту. Обмін зустрічними пропозиціями проходить в закритому режимі, тому остаточна  ціна  купівлі-продажу та інформація про контрагентів залишаються закритими .  

 

Доступ до сайту є безкоштовним, але  для підтримки роботи сайту, ми пропонуємо учасникам ринку зерна стати Партнером нашого проекту, оплативши вартість  доступу до бази даних сайту. В залежності від суми оплачених коштів, Вам буде надана відповідна кількість рекламного простору на сайті в розділі Партнери.

 

Будуємо прозорий ринок зерна України разом !Який тип пропозицiї ви хочете зробити?