Знову злетіли ф’ючерси на сою в Чикаго

2018-04-10 13:44:33
Знову злетіли ф’ючерси на сою в Чикаго

Учора соєві ф’ючерси виросли на 4,75% на тлі інформації про можливе збільшення урядом кількості використання біопалива в Сполучених Штатах.

 

Після того як з’явилася загроза введення імпортних мит на американську сою, покупці із Китаю звернули увагу на бразильський ринок. Тут ціна виросла майже на 20 доларів. За минулий тиждень знову спостерігалася тенденція скорочення експорту американської за до 379 тис. т або на 35,4%. Вартість бразильської сої стабілізувалася, оскільки ті покупці, які раніше купували її в цій країні, почали більше купувати дешевшу американську.

 

Напередодні щомісячного звіту щодо попиту та пропозицій від USDA, аналітики прогнозують, що в середньому виробництво бразильських соєвих бобів становитиме 115,6 млн. т, а це на 2,6% більше березневого прогнозу. Прогнози щодо аргентинської сої песимістичніші, очікується скорочення на 4,34 млн. т до 42,66 млн. т.

 

На думку аналітиків, скоротяться кінцеві запаси сої на 1,45 млн. т і становитимуть 92,95 млн. т.

 

Учора бразильська аналітична агенція AgRural спрогнозувала врожай сої у Бразилії приблизно 119 млн. тон у 2017/18МР, а це на 1,1 млн. т більше їхнього березневого прогнозу.

 

Введення американських санкцій щодо Росії стало причиною обвалу котирування російських компаній та призвело до збільшення цін нафти та алюмінію.

 

Збільшення ціни нафти зможе підтримувати вартість рослинної олії і соєвого комплексу.

 

В Чикаго на цьому тижні продовжують хитатися ціни на сою. Причина цього в невизначеності періоду введення імпортних мит із китайської сторони, а також даних прогнозу щодо врожаю та темпів посівної кампанії сої нового врожаю.

Коментарі відвідувачів (0):