Закон про продаж землі в Україні прийматиме наступний парламент

2019-02-19 13:22:32
Закон про продаж землі в Україні прийматиме наступний парламент

У 2019 році парламент не зможе проголосувати закон про обіг сільгоспземлі в Україні, тому що для цього не вистачить голосів, - повідомив прем’єр-міністр В. Гройсман.

 

За його словами, «міжнародні партнери України, зокрема МВФ, з розумінням ставляться до цього питання та не вимагають відкриття ринку землі найближчим часом».

 

Прем’єр також розповів, що політики не бажають проводити якісну реформу земельної галузі та брати на себе відповідальність, спекулюючи на побоюваннях людей.

 

Голова уряду вважає, що процес запровадження ринку землі в Україні має оговорюватися з суспільством та розвиватися еволюційно.

 

«Я прибічник розвитку ринку землі з чітко визначеними умовами. Обсяг володіння ділянками має бути обмежений 200 га на одну особу, та додатково 200 га для фермерського господарства. Власниками можуть бути лише громадяни України. Купуватимуть землю фермери, а не холдинги. І пріоритетним буде створення малих та середніх фермерських господарств, яким для придбання землі надаватимуть дешеві кредити, що ми також опрацьовуємо з міжнародними партнерами. Це створить відкритий та справедливий ринок землі та унеможливіть отримання великих ділянок декількома гравцями», - розповів Гройсман.

Коментарі відвідувачів (0):