Загострення торгівельних відносин між США та Мексикою обвалило ціни на кукурудзу

2018-06-05 12:06:52
Загострення торгівельних відносин між США та Мексикою обвалило ціни на кукурудзу

Липневі ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго вчора обвалилися на 2,6% до 150$/т через можливе загострення торговельних відносин між США та Мексикою, яка є ключовим імпортером американської кукурудзи.

 

У відповідь на заяву США про введення мит на метали з Канади, ЄС та Мексики, остання пообіцяла запровадити мито на американські сільськогосподарські товари. Побоювання трейдерів, що до переліку попаде й американська кукурудза, продовжують тиснути на ціни. 

      

Експорт кукурудзи з США йде добрими темпами. За останній тиждень відвантажено 1,55 млн т зернової, що на 35% більше, ніж в цей період рік тому.  

 

Сівба кукурудзи у США практично завершена, а отримані сходи перебувають в гарному стані. Вихідними пройшли потужні опади в районах вирощування сої та кукурудзи на Середньому Заході, а прогноз на наступні 10 днів обіцяє спекотну погоду з періодичними зливами.

 

В Аргентині збирання кукурудзи йде із затримкою. Обмолочено лише 36,9% площ в порівнянні з 40% в середньому на цю дату.

 

В Бразилії посушлива погода продовжує знижувати потенціал врожаю кукурудзи сафріна.  

 

На північному сході Китаю продовжується посушлива та спекотна погода в зоні вирощування сої та кукурудзи, на найближчі дні опадів не прогнозується.

 

В Україні стан посівів кукурудзи не дуже добрий через дефіцит опадів та високі температури повітря, які знижують запаси вологи в ґрунті. На наступні 10 днів прогнозують спекотну погоду 27-28 градусів з невеликими грозами переважно на заході країни. Експорт кукурудзи старого врожаю практично зупинився, і за минулий тиждень склав лише 112 тис т. Трейдери майже виконали контракти на поставку кукурудзи, і вже готуються до закупівлі нового врожаю пшениці та ріпаку. Ціни на кукурудзу в порту складають 179-181 $/т для поставок в червні та 178-180$/т для поставок у жовтні, а експортний попит залишається на дуже низькому рівні. 

Коментарі відвідувачів (0):