З поверненням ПДВ експортерам зерна знову проблеми

2016-08-18 13:34:41
З поверненням ПДВ експортерам зерна знову проблеми

Українська зернова асоціація повідомила про затримку 30% від заявленого зернотрейдерами ПДВ 

 

Голова асоціації Володимир Клименко сповістив про заборгованість на 2 серпня 2016 року майже 10 млрд. гривень від заявленої експортерами суми ПДВ. Не тільки величезна сума боргу, а й загальна ситуація з порядком відшкодуванням ПДВ, викликає глибоке занепокоєння, підкреслив у своєму виступі пан Клименко.

 

З його слів випливає дивне відчуття подвійних стандартів до трейдерів, які будують елеватори в різних українських портах. Для трейдерів в Миколаєві та Іллічівську можуть існувати абсолютні різні строки відшкодування. Такий підхід не може не викликати занепокоєння, адже таким чином знижуються обсяги закупівель, що негативно впливає на ціни. Існування двох реєстрів скоріше створене не для зручності, а для більшої нерозуміння в порядку хто і що отримує».

 

На брифінгу голова Державної фіскальної служби Роман Насиров повідомив, що відшкодування ПДВ відбувається у звичайному режимі.


За його словами, 14 млрд. гривень повернено за експорт продукції сільського господарства за перші 7 місяців 2016 року. Таким чином, середньомісячний обсяг повернення ПДВ становить близько 2 мільярдів гривень. Заплановані податкові перевірки повністю завершені, і відшкодування відбувається в плановому режимі.

Коментарі відвідувачів (0):