З 1 червня обмежено пересування автошляхами України великовантажного транспорту

2016-06-02 14:14:53
З 1 червня обмежено пересування автошляхами України великовантажного транспорту

З 1 червня почало діяти обмеження на переміщення по більшості автошляхів загального призначення великовантажних автомобілів. На певних ділянках доріг з 10:00 до 22:00 години забороняється рух транспортних засобів, що мають загальну вагу понад 24 тони або навантаження на вісь в яких перевищує 7 тон. Про це повідомила пре-служба «Укравтодору».

 

Таке обмеження запроваджується щорічно в літній період, коли денна температура повітря перевищує 28 градусів, що призводить до нагріву асфальтного покриття автошляхів та його руйнування.

 

Крім того, в своєму повідомленні прес-служба нагадала, що в Україні заборонений рух по автошляхам, які мають державне значення та відносяться до шляхів загального користування, транспортним засобам, чия вага перевищує 40 тон, а по шляхам місцевого значення – транспортним засобам з навантаженням на одну вісь більше, ніж 7 тон та фактичною масою, яка перевищує 24 тони.

 

На автомобільних дорогах України працюють 33 пункти габаритно-вагового контролю спільно з представниками територіальних підрозділів Національної поліції та Укртрансбезпеки. При виявленні перевищення допустимої ваги під час контрольного зважування автомобіля, водію загрожує штраф у розмірі 40 неоподаткованих мінімумів громадян (1 мінімум сьогодні дорівнює 680 грн), а перевізнику – у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів підприємців (1 мінімум сьогодні дорівнює 1700 грн).

Коментарі відвідувачів (0):