Якість пшениці в Німеччині та Великобританії доволі висока

2016-08-23 12:57:01
Якість пшениці в Німеччині та Великобританії доволі висока

За повідомленням агентства Reuters, перспективи виробництва пшениці в Німеччині та Великобританії дещо покращилися. Відмічається, що якість зерна вже не викликає занепокоєння у експертів, хоча показники валового збору істотно зменшені.

 

Зокрема, в Німеччині, де зібрано вже 60-70% пшениці, показники якості зерна розрізняються в залежності від регіону вирощування, та в цілому знаходяться на доброму рівні. Нагадаємо, що в своєму останньому звіті Асоціація німецьких кооперативів оцінювала валовий збір пшениці в поточному сезоні в 24,21 млн. тон, що на 8,8% менше, ніж було зібрано в минулому році.

 

В Великобританії пшениця зібрана на 40% запланованих площ, середня врожайність складає 79 ц/га, що відповідає середньорічним показникам. Британські трейдери вважають, що в поточному сезоні аграрії зберуть 14,5 млн. тон пшениці доволі доброї якості, тоді як в минулому році врожай склав 16,43 млн. тон.

 

Врожай пшениці в Польщі наразі оцінюється на рівні 10,4-10,5 млн. тон, що також поступається минулорічному показнику 11,9 млн. тон. Якість зерна, що вже зібране, є в цілому задовільною. Проте пізні сорти пшениці будуть мати гіршу якість, оскільки вони дещо постраждали через надмірні опади.

Коментарі відвідувачів (0):