В основних регіонах вирощування зерна крім України та Росії пройшли опади

2020-01-21 12:03:10
В основних регіонах вирощування зерна крім України та Росії пройшли опади

Трейдери спостерігають за погодними умовами у Південній Америці, де завершується сівба сої та кукурудзи, та у Північній півкулі, де дефіцит опадів та подекуди відсутність снігу посилює турботу про долю посівів озимої пшениці. 

 

На Середньому Заході США цього тижня пройшли рясні опади у вигляді дощу та снігу. Обіцяне зниження температури повітря не завдасть шкоди посівам. 

 

На Південних та Північних рівнинах наприкінці тижня дощі та сніг покращать зволоженість ґрунту, а легкі морози не становитимуть небезпеки для рослин. 

 

В Бразилії наступного тижня пройдуть помірні або сильні дощі переважно у північних та центральних регіонах. Погодні умови сприяють отриманню гарного врожаю сої та кукурудзи. 

 

В Аргентині у штатах Кордова, Санта-Фе та на півночі Буенос-Айресу тривають опади, які покращують умови розвитку рослин. Прогнозовані на заході Буенос-Айресу та у Ла-Пампі дощі та зниження температури повітря зменшать дефіцит вологи, який виник через слабкі опади на початку сезону. 

 

В Чорноморському регіоні погода залишається аномально теплою, з температурами повітря на 2-13 градусів вище, ніж зазвичай. Дефіцит опадів та майже відсутній сніговий покрів посилює стурбованість щодо долі посівів озимої пшениці у разі морозів. В Україні та Росії наступного тижня зниження температур не очікується, натомість подекуди пройдуть помірні опади, які поповнять запаси ґрунтової вологи. 

 

У Південній Африці сприятливі погодні умови дозволяють сподіватися на отримання вищого, ніж торік, врожаю. 

 

У східних та центральних регіонах Австралії пройшли довгоочікуваний дощі, які послабили лісові пожежі, проте не змогли зупинити їх повністю. Дощі прийшли надто пізно, тому зможуть лише зупинити подальше зниження врожайності. 

Коментарі відвідувачів (0):