Уряд замінив першого заступника міністра агрополітики для прискорення земельної реформи

2016-07-25 14:18:24
Уряд замінив першого заступника міністра агрополітики для прискорення земельної реформи

Для прискорення земельної реформи уряд в п’ятницю провів зміни в Міністерстві агропродполітики. Першим заступником міністра замість Я. Краснопольського призначено Максима Мартинюка, що раніше очолював Держслужбу з питань геодезії, картографії та кадастру.

 

Ще одним своїм рішенням вказану структуру Уряд перевів у підпорядкування Міністерства агрополітики.

 

До цього дня починаючи з січня минулого року першим заступником міністра був Я. Краснопольський, який прийшов на посаду з компанії VITERA, де він займався продажем добрив. Проте враховуючи норми положення про Міністерство, міністр може мати лише одного першого заступника, тому після призначення Мартинюка Краснопольського довелося звільнити.

 

В свою чергу Мартинюк розповів, що своєю метою, заради якої він прийняв пропозицію працювати в Міністерстві, бачить якнайшвидше завершення земельної реформи. Проте попередня посада не давала йому можливостей для відкриття ринку сільгоспземель. Але нове підпорядкування Держкадастру прискорить вказаний процес та дозволить зруйнувати стіну нерозуміння необхідності проведення реформи.

 

Раніше питання земельної політики розглядалися в двох окремих відомствах, що створювало певні складнощі. Тепер цей процес буде проводитись під наглядом Мінагрополітики.

Коментарі відвідувачів (0):