Уряд обіцяє повернути аграріям спецрежим по ПДВ

2016-08-10 12:05:37
Уряд обіцяє повернути аграріям спецрежим по ПДВ

На проведеній вчора нараді робочої групи з питань розробки та оцінки варіантів вдосконалення системи оподаткування агропромислової галузі, імовірних напрямків та обсягів її підтримки з боку держави, розвитку ринку сільськогосподарських земель було прийняте рішення про необхідність внесення змін до деяких статей чинного Податкового кодексу.

 

Головуючий на нараді Перший віце-прем’єр С. Кубів, який є Міністром економічного розвитку та торгівлі повідомив, що група дійшла попередньої згоди про залишення єдиного податку 4-ї групи (до 2015 р – фіксований сільгоспподаток) у розпорядженні громад та внесення відповідних змін до законодавчих документів.

 

Також прийняте стратегічне та економічно обґрунтоване рішення про необхідність повернення умов нарахування ПДВ, які діяли до 2016 року. Тобто спецрежим по ПДВ (коли 100% ПДВ залишається на рахунках сільгоспвиробників) має діяти для всіх сільськогосподарських підприємств або хоча б для тих, хто займається тваринництвом, садівництвом, виноградарством, овочівництвом та виробництвом цукру.

Коментарі відвідувачів (0):