Укрзалізниця планує в 2017 році суттєво збільшити тарифи на перевезення

2016-11-24 13:30:07
Укрзалізниця планує в 2017 році суттєво збільшити тарифи на перевезення

Укрзалізниця в наступному році планує придбати нові вантажні та пасажирські вагони, а також модернізувати існуючи, для чого збільшує тарифи на перевезення.

 

Член правління компанії Р. Пашкевич під час презентації нового плану капітальних інвестицій підприємства повідомив про наміри збільшити в 2017 році тарифи на перевезення вантажів на 25%, а пасажирів – на 35%.

 

Обсяг капітальних інвестицій планується збільшити до 27,4 млрд. грн, які будуть розподілені наступним чином:

  • 46% - придбання основних засобів,
  • 33% - будівництво капітальних об’єктів,
  • 19% - модернізація вагонного парку,
  • 2% - інші потреби.

 

Збільшені тарифи не лише скоригують девальвацію національної валюти, але й врахують попит на перевезення залізницею, який дедалі зростає. Проте для введення в дію нових тарифів потрібно отримати схвалення уряду.

 

Якщо Кабмін не надасть такого дозволу, то компанія перегляне план капітального інвестування, та розподілить його на дві частини. Перша з яких буде виконана в 2017 році, друга – в 2018. Проте такий варіант керівництво компанії вважає небажаним.

 

Нагадаємо, що кілька тижнів тому В. Балчун оголосив про технічний дефолт компанії.

 

Ще раніше з’являлася інформація про те, що пасажирські перевезення будуть виділені в окрему структуру, а вітчизняні поїзди модернізують. Вони будуть оснащені безперебійним Wi-Fi, а в електричках запровадять електронні квитки.

Коментарі відвідувачів (0):