Українських аграріїв позбавили пільг на сплату ПДВ у 2017 році

2016-09-30 13:59:57
Українських аграріїв позбавили пільг на сплату ПДВ у 2017 році

Про це стало відомо з повідомлення на сайті Кабміну. З першого січня наступного року Мінфін припиняє дію особливого режиму відшкодування ПДВ.

 

У цьому ж повідомленні йдеться про те, що відтепер буде діяти єдиний публічний реєстр, в котрий будуть заноситись заяви від аграріїв на відшкодування сплачених сум ПДВ.

 

Варто зазначити, що в поточному році аграріям вдалося домогтися перехідного періоду і акумулювати
від 20 до 80% податку на особових рахунках. Однак новий проект бюджету нічого про це не говорить.

 

Денис Марчук, заступник голови партії українських аграріїв, зазначив, що уряд не стримав обiцянок. Мова йшла майже про п'ять з половиной мільярдів гривень прямої держпідтримки на розвиток, а в проект бюджету закладено всього три з половиною мільярди. З них 2,973 млрд грн на загальну фінансову підтримку, 300 млн грн на здешевлення кредитних зобов'язань, 210 млн грн на підтримку тваринництва і 75 млн грн на підтримку та розвиток садівництва, хмелярства, виноградарства.

 

Денис Марчук зазначив, що цих сум вочевидь буде замало. Державна підтримка галузі дорівнює 5% від прямих втрат аграріїв. В них немає іншого виходу і 4 жовтня аграрії вийдуть зi своїми вимогами на загальнонаціональний страйк.