Україна нарощує експорт пташиного м’яса

2017-11-22 12:20:01
Україна нарощує експорт пташиного м’яса

Протягом року поголів’я птахів в Україні виросло на 1,3% та станом на 01.11.17 складала 224,4 млн голів, що на 3,04 млн голів перевищувало показник аналогічного періоду минулого року.

 

Сьогодні серед усіх галузей тваринництва лише у птахівництві кількість поголів’я зростає, - повідомляє голова Асоціації тваринників України І. Паламар.

 

До речі, минулорічна динаміка була від’ємною, оскільки станом на 01.11.16 поголів’я птахів на 3,6% поступалося показнику попереднього року.

 

Зростанню птахівництва сприяло різке падіння виробництва свинини, що є улюбленим м’ясним продуктом українців. Скорочення поголів’я свиней через спалахи АЧС призвело до подорожчання м’яса майже вдвічі. Тому українці почали споживати більше курятини, ціни на яку також виросли.

 

Ще одною причиною подорожчання курятини в Асоціації назвали нарощування експорту. Протягом січня – серпня 2017 року Україна збільшила експорт курячого м’яса та субпродуктів відносно аналогічного періоду 2016 року на 24% до 191,6 тис т.

 

Сьогодні птахівництво залишається найбільш привабливою галуззю, оскільки має стабільну тенденцію до зростання. Проте це викликає песимізм у споживачів, оскільки через високий попит ціни на м’ясо птиці не знизяться, поки не відновиться виробництво свинини та яловичини.

Коментарі відвідувачів (0):