Цього року березень став найтеплішим за історію метеоспостережень

2016-04-22 13:27:39
Цього року березень став найтеплішим за історію метеоспостережень

Поточний рік може стати найтеплішим від початку метеоспостережень за 137 років від початку метеоспостережень. Березень 2016 року став найтеплішим за всю історію, - повідомили фахівці національного управління океанічних і атмосферних досліджень. Ця інформація була розміщена на офіційному сайті управління.

 

Аномально високі температури спостерігалися не лише в березні, а й решту 11 місяців року. Це говорить про підвищення температурного режиму на Землі. В NASA зазначають, що 99% імовірності того, що поточний рік стане рекордним.

 

Таке потепління може спричинити до вкрай негативних наслідків. Експерти вважають, що різке потепління може спричинити в майбутньому значне підтоплення багатьох регіонів, що знаходяться на узбережжі. З 1998 по 2012 р. були найпосушливішими за 900 років у таких країнах як Сирія, Палестина, Туреччина, Кіпр, Ліван, Йорданія та Ізраїль.

 

Тенденція до збільшення середньорічної температури буде спостерігатися у найближчі п’ять років, а поточний рік, як вважають вчені, стане найспекотнішим за всю історію з часу появи метеорологічних спостережень. У наступному році середньорічна температура буде не вищою, ніж у цьому році, оскільки на цей процес буде впливати зворотний процес Ель Ніньо – Ла-Нінья. Така ситуація спричинить зниження температури в деяких місцях планети.