Ціни на зерно залишаться під впливом погодних чинників

2019-06-24 12:11:32
Ціни на зерно залишаться під впливом погодних чинників

Головна увага трейдерів прикута до Середнього Заходу США, де минулого тижня потужні опади не дозволили активізувати сівбу сої та кукурудзи та, імовірно, призвели до завершення посівної кампанії. Температура трохи нижча за норму уповільнить розвиток рослин. В кукурудзяному поясі США в наступні 6-10 днів пануватиме тепла та суха погода, яка сприятиме розвитку посівів.

 

Сьогодні ринок отримає дані по посівних площах в США та стану посівів.

 

На Північних Рівнинах опади та невисокі температури сприяють розвитку посівів ярої пшениці та кукурудзи, хоча темпи розвитку поступаються середнім. Дощі можуть не дозволити завершити сівбу сої, а більш суха погода встановиться лише через 6-10 днів.

 

На Південних Рівнинах дощі затримують збирання озимої пшениці, темпи якого й так поступаються середнім. Тепла та суха погода на наступному тижні дозволить прискорити темпи збирання.

 

Дощі, що пройшли вихідними в Канадських преріях та триватимуть ще тиждень, зменшать стрес посівів від посухи, яка панувала протягом місяця та різко уповільнила розвиток рослин, що викликало занепокоєння щодо долі врожаю каноли та пшениці.

 

В Україні, ЄС та Росії до початку наступного тижня збережеться спекотна та суха погода з температурою понад 33-38о, яка негативно вплине на налив озимої пшениці та розвиток посівів ярої пшениці та ячменю, кукурудзи. Через 6-10 днів спека дещо спаде, проте опадів не передбачається.

 

В Австралії цього тижня пануватиме суха погода, проте в районах Західної Австралії можуть пройти опади.

 

Індія також страждає від спеки. Сезон мусонів тут затримується майже на 2 тижні. Незначні опади пройшли на півдні країни. В центрі та півночі поки сухо, але наступного тижня також пройдуть опади.

 

В Бразилії суха та тепла погода сприяє збиранню кукурудзи сафринья.

Коментарі відвідувачів (0):