Ціни на сою в Чикаго знизилися до чергового мінімуму

2018-07-16 13:23:29
Ціни на сою в Чикаго знизилися до чергового мінімуму

У п'ятницю ф'ючерси на сою в Чикаго оновили мінімум за 10 років і опустилися до 306,9$/т під тиском "ведмежого" звіту від USDA що вийшов у четвер.

 

Експерти в липневому звіті збільшили прогноз виробництва на 4,24 млн тон до 359,49 млн тон і  знизили обсяги торгівлі соєвими бобами в 2018/19МГ на 5 млн тон до 157,3 млн тон.

 

Збільшення виробництва прогнозується в США, Бразилії та Аргентині, а зниження торгівлі зменшена через зниження прогнозу імпорту сої в Китай на 8 млн тон до 95млн тон.

 

В результаті введення імпортних мит на американську сою Китай зменшить споживання сої і збільшить імпорт інших олійних культур та рослинних олій.

 

Імпорт сої в Китай в червні виріс на 1млн тон порівняно з попереднім місяцем, та відповідає  рівню минулого року, що свідчить про уповільнення попиту з боку переробників.

 

Трейдери вважають, що ціни на американську сою досягли мінімуму, при якому вартість американської сої зі сплатою 25% мита буде відповідати вартості бразильської сої поставленої в Китай. Дані про збільшення обсягу переробки сої всередині США, а також хороші темпи експорту старого врожаю в інші країни підтримують ціни на готівковому ринку. Вартість американської сої оцінюється на рівні 320-330 $/ т FOB US Gulf порівняно з ціною на бразильську сою близько 400 $/ тон FOB.

Ф'ючерси на соєву олію та шрот також провалилися слідом за падінням цін на сою до мінімальних позначок за три роки. Ф'ючерс на соєвий масло опускався до рівня 606,7$/т, а ф'ючерси на соєвий шрот до рівня 356$/т.

 

Коментарі відвідувачів (0):