Ціни на кукурудзу в США зростають по мірі відновлення виробництва етанолу

2020-05-29 12:03:13
Ціни на кукурудзу в США зростають по мірі відновлення виробництва етанолу

Оприлюднені вчора дані про зменшення кількості безробітних та відновлення виробництва етанолу в США призвели до зростання цін на американську нафту на 9% та кукурудзу на 3%. Проте перед завершенням торгів ціни знизилися, оскільки трейдери почали фіксувати прибутки.

 

За тиждень за допомогою по безробіттю звернулося 2,1 млн американців, що значно поступається показнику попередніх тижнів. А загалом з початку кризи за допомогою звернулися 40,7 млн американців або кожна четверта працююча людина. Збільшення кількості працюючих активізує попит на автомобільне пальне, що стає чинником підтримки цін на нафту.

 

Виробництво етанолу в США відновлюється місяць поспіль, і протягом тижня виросло на 9,2% до 724 тис барелів/добу (до кризи складало 1 млн барелів/добу), що відповідає тижневому споживанню кукурудзи на рівні 1,8 млн т. Запаси етанолу зменшилися ще на 450 тис барелів до 23,1 млн барелів, що становить мінімум 20 тижнів.

 

Липневі ф’ючерси на кукурудзу вчора виросли на 2,8% до 129,6 $/т завдяки зростанню попиту з боку етанолової промисловості.

 

Оптимізму трейдерам додав травневий баланс по кукурудзі від IGC, в якому оцінку кінцевих запасів зменшили попри збільшення прогнозу світового виробництва.

 

Експерти IGC у травневому звіті підвищили оцінку виробництва кукурудзи у 2020/21 МР до рекордних 1,169 млрд т, що на 4,8% перевищить рівень попереднього сезону.

 

При цьому навіть попри уповільнення розвитку світової економіки прогноз споживання кукурудзи у 2020/21 МР збільшили в порівнянні з минулорічним показником на 2,9% до 1,177 млрд т, внаслідок чого запаси кукурудзи скоротяться на 3% до 288 млн т.

Коментарі відвідувачів (0):