Ціни на кукурудзу падають через зростання виробництва

2017-09-26 12:21:22
Ціни на кукурудзу падають через зростання виробництва

Аналітики MARS збільшили прогноз врожайності кукурудзи в країнах ЄС відносно серпневого балансу з 6,93 до 6,99 т/га, що перевищить середній п’ятирічний показник на 1,4%, проте буде на 2,2% меншим за рекордний показник 2016 року.

 

В Хорватії та Іспанії, що потерпають від посухи, середня врожайність кукурудзи зменшиться. Але це буде компенсоване зростанням врожайності в Румунії та Франції, завдяки яким загальний врожай кукурудзи в ЄС виросте.

 

Експерти USDA оцінюють врожай кукурудзи в США на рівні 360 млн т, оскільки погода сприяє наливу зерна.

 

В Бразилії наступної декади пройдуть опади, що вгамують занепокоєння трейдерів відносно долі майбутнього врожаю сої та кукурудзи, сівба яких затримується через нестачу вологи в ґрунті.

 

В Чикаго грудневі ф’ючерси кукурудзи торгуються на рівні 139,27 $/т. Трейдери вважають, що фактична врожайність кукурудзи буде нижчою за прогноз USDA та очікують перших даних по ходу збирання.

 

На Euronext ціна на кукурудзу з початку вересня знизилася з 160 до 155 €/т або 184 $/т завдяки збільшенню прогнозу виробництва зернової в ЄС та світі.

 

Під тиском світових цін в Україні кукурудза подешевшала в порту до 145-146 $/т. Дані збиральної кампанії показують нормальну врожайність, яка дозволить отримати врожай на рівні прогнозу USDA. Під час активного збирання в жовтні та листопаді можуть виникнути логістичні проблеми по доставці зерна в порт, через що можливе короткочасне зростання закупівельної ціни.

Коментарі відвідувачів (0):