Ціна на сою та кукурудзу зараз залежать від погоди в Південній Америці

2017-11-24 12:17:46
Ціна на сою та кукурудзу зараз залежать від погоди в Південній Америці

Суха погода в США дозволить найближчими днями завершити збирання кукурудзи та сої. Станом на 19.11.17 кукурудза в США зібрана з 90% запланованих до обмолоту площ, а соя – з 96% площ.

 

Впевнившись в гарному врожаї американської сої та кукурудзи, трейдери зосередили увагу на погодних умовах в Південній Америці, де зараз йде посівна кампанія.

 

В центральних та північних регіонах Бразилії, що постраждали від нестачі вологи в жовтні, наразі пройшли гарні дощі, які сприятимуть розвитку посівів сої та кукурудзи.

 

В Аргентині сівба вказаних культур затримується через посушливу погоду.

 

За даними Торгової біржі Росаріо, протягом минулого тижня в Аргентині соєю було засіяно 4,6 млн акрів, що стало максимальним показником поточного року. Для виконання плану посівної кампанії, аргентинським фермерам залишається засіяти соєю ще 1,8 млн акрів або 728 тис га. Тим більше, що протягом найближчого тижня метеорологи обіцяють опади по всій території країни, які сприятливо вплинуть на посіви.

 

Але занепокоєння відносно стану посівів у трейдерів залишається, оскільки є інформація, що в Тихому океані формується явище Ла-Ніньо, яке може в грудні та січні викликати посуху в аргентинських регіонах вирощування сої.

Коментарі відвідувачів (0):