Світові погодні умови переважно сприятливі для збирання врожаю та розвитку посівів

2019-12-20 12:06:42
Світові погодні умови переважно сприятливі для збирання врожаю та розвитку посівів

Трейдери уважно спостерігають за теплою та сухою погодою в центральних регіонах США та потужними опадами в Південній Америці.

 

В наступні 5-7 днів на заході та північному сході Середнього Заходу США пануватиме суха та тепла погода, яка сприятиме відновленню збирання кукурудзи. В південних та східних регіонах ще тримається шар снігу, але наприкінці тижня збирання зможуть відновити і там.

 

Тепла та суха погода на Південних рівнинах США триватиме ще тиждень, а прогнозовані протягом 10-15 днів дощі поповнять запаси ґрунтової вологи під посівами озимої пшениці. На Північних рівнинах повітря наступного тижня буде теплішим та без істотних опадів, що дозволить завершити збирання врожаю та створить сприятливі умови для скота.

 

В Бразилії зливи й грози в південних та південно-центральних регіонах сприятимуть розвитку посівів сої та кукурудзи. Але внаслідок тривалих дощів на посівах сої зафіксована наявність іржі.

 

Погода в Аргентині сухіша, ніж в Бразилії. В штаті Буенос-Айрес, який найбільше постраждав від посухи, цього тижня пройдуть помірні опади, які покращать стан посівів.

 

В чорноморському регіоні України та Росії триватиме суха погода з температурами на 2-4 градуси вище за норму, що сприятиме розвитку пізніх посівів озимини. Проте дефіцит вологи погано вплине на майбутній врожай.

 

В Австралії посуха посилюється, що підтверджує новий випадок лісової пожежі в Новому Південному Уельсі. Виробництво пшениці залишається на найнижчому з 2007 року рівня.

 

В Південній Африці нещодавні опади поповнили запаси вологи на більшості посівів сільгоспкультур, але наступного тижня там встановиться більш суха погода.

Коментарі відвідувачів (0):