Світові погодні умови переважно сприятливі для отримання гарного врожаю

2019-03-27 12:05:20
Світові погодні умови переважно сприятливі для отримання гарного врожаю

Погодні умови в більшості країн-виробників зерна сприяють отриманню гарного врожаю, лише повені на Середньому Заході США завдають фермерам збитків.

 

Зливи, що пройшли минулого тижня, та прогнозовані на найближчі дні помірні опади збільшать імовірність розповсюдження повеней на північні та західні регіони Середнього Заходу.

 

За прогнозом Національного управління океанських та атмосферних досліджень (NOAA), весняні паводки загрожують помірними або сильними повенями на північному, західному та південно-західному Середньому Заході.

 

Танення значного снігового покрову на Північних рівнинах призведе до сильної повені на Червоній річці. Помірні опади в наступні 7-10 днів не дозволять значно збільшити обсяг води внаслідок танення снігів.

 

Опади в Південних рівнинах США поповнять запаси ґрунтової вологи та покращать стан посівів озимої пшениці.

 

Повені та пізня весна затримають початок сівби в США та дещо змінять структуру посівів, хоча фермери й так нещодавно відкоригували її внаслідок низьких цін на сою.

 

Погода в Південній Америці в поточному сезоні переважно сприяє виробництву сільгоспкультур.

 

Темпи збирання сої в Бразилії випереджають тогорічні, що дозволить збільшити площі сівби кукурудзи другого врожаю. Помірні опади сприяють розвитку посівів.

 

В Аргентині незначні дощі на тлі нижчих за норму температур повітря дозволяють сподіватися на отримання гарного врожаю сої, соняшника та кукурудзи.

 

В чорноморському регіоні склалися сприятливі для розвитку озимої пшениці умови. Завдяки ранній весні темпи сівби ярих культур перевищують минулорічні.

 

Занепокоєння у трейдерів викликає посушлива погода в ЄС, проте поки що запаси вологи достатні для нормального розвитку посівів.

Коментарі відвідувачів (0):