Світові агенції оприлюднили власні прогнози напередодні виходу звіту USDA

2018-09-11 12:05:20
Світові агенції оприлюднили власні прогнози напередодні виходу звіту USDA

Світові агенції напередодні завтрашнього виходу балансу USDA, що є основним джерелом інформації для трейдерів, оприлюднили власні прогнози виробництва та споживання.

 

Суттєвих змін до світового балансу по пшениці поки що не очікується. Незначне скорочення виробництва та експорту в ЄС, Канаді та Австралії буде компенсоване збільшенням врожаю та кінцевих запасів у США, тоді як для Росії баланс залишиться майже без змін.

 

Завдяки скороченню світового виробництва пшениці на 3-5 млн т перехідні залишки зменшаться на 1,4 млн т до 257 млн т.

 

Найбільше цікавлять трейдерів оцінки виробництва сої та кукурудзи в США, що суттєво вплинуть на світові баланси, оскільки збільшення валового збору кукурудзи в Україні буде компенсоване зниженням врожаю в ПАР та Росії.  

 

Завдяки сприятливим для посівів кукурудзи умовам на початку літа, в серпні експерти USDA збільшили оцінку врожаю кукурудзи в США до 370,5 млн т. Проте посуха в серпні та вересні в одних регіонах та надлишок вологи в інших можуть знизити врожайність.

 

За даними Wall Street Journal, аналітики оцінюють виробництво кукурудзи в США в межах 365,6-371 млн т, а середня оцінка складає 368,45 млн т проти 370,9 млн т в минулому році.

 

В регіонах вирощування сої в США протягом серпня-вересня панували ідеальні для розвитку посівів умови, що дозволяє очікувати значного збільшення прогнозу врожаю в порівнянні з серпневою рекордною оцінкою у 125 млн т. Експерти оцінюють виробництво сої в США в межах 123,2-130 млн т, а середня оцінка складає 126,8 млн т проти 119,5 млн т в минулому році.

 

Зростання виробництва сої на тлі невизначеністю з експортом до Китаю призведе до подальшого падіння цін та збільшенню залишків, оскільки фермери будуть стримувати продажі олійної за низькими цінами в очікуванні вирішення торговельних суперечок з КНР.

Коментарі відвідувачів (0):