Strategie Grains збільшило прогноз виробництва пшениці, ячменю та кукурудзи для ЄС

2017-08-11 12:30:10
Strategie Grains збільшило прогноз виробництва пшениці, ячменю та кукурудзи для ЄС

Збиральна кампанія в ЄС демонструє різноманітну врожайність та якість зерна в різних регіонах, - повідомляє агентство Strategie Grains в новому звіті. В країнах південно-східної Європи отримані гарні показники, проте в Німеччині та інших країнах, що постраждали від надмірних опадів, ситуація продовжує погіршуватися.

 

Прогноз виробництва м’якої пшениці країнами ЄС збільшено з липневих 140,7 млн т до 141 млн т, що на 4% перевищить показник минулого року.

 

На 2,1 млн т збільшено прогноз врожаю пшениці загалом для Болгарії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини, Польщі та Франції. Проте Німеччина, Чехія, Словаччина, Іспанія та Великобританія разом зберуть на 1,8 млн т пшениці менше.

 

Якість зерна м’якої пшениці в Південно-Східній Європі та Франції загалом непогана, проте після нещодавніх опадів в Німеччині та Центральній Європі показники дещо погіршилися.

 

В порівнянні з липневим прогнозом Strategie Grains оцінку виробництва ячменю в ЄС збільшено на 700 тис т до 58,2 млн т, що буде на 3% менше рівня 2016 р. Загалом на 500 тис т більше ячменю зберуть Угорщина, Польща та Франція, проте валовий збір в Болгарії, Литві, Латвії та Естонії зменшиться.

 

Прогноз виробництва кукурудзи на зерно в 2017 р. збільшено на 100 тис т до 58,9 млн т. Франція та Болгарія зберуть на 800 тис т більше, проте на 700 тис т скоротиться врожай в Угорщині, Італії та Іспанії.

Коментарі відвідувачів (0):