Strategie Grains збільшила прогнози виробництва зернових в ЄС

2019-08-16 12:32:00
Strategie Grains збільшила прогнози виробництва зернових в ЄС

Агенція Strategie Grains суттєво збільшила прогнози виробництва та експорту м’якої пшениці для ЄС у 2019/20 МР завдяки гарним врожаям у Франції та Великобританії, а також через поступове зростання конкурентоспроможності експортних цін на європейську пшеницю.

 

Оцінку виробництва м’якої пшениці в ЄС збільшили в порівнянні з липневим звітом на 1,6% до 142,9 млн т, що на 12% перевищить показник попереднього МР.

 

Незначне зниження відносно попередніх очікувань виробництва пшениці в Болгарії буде компенсоване суттєвим збільшенням виробництва у Великобританії та великим врожаєм у Франції, який оцінюють у 39 млн т.

 

Оцінку експорту м’якої пшениці у 2019/20 МР підвищили з червневих 21,9 млн т до 24,8 млн т, що на 18% перевищить показник попереднього сезону.

 

Прогноз виробництва ячменю в ЄС збільшили з 59,5 до 60,5 млн т, що на 9% перевищить минулорічний врожай. Коригування проведене також завдяки Франції та Великобританії.

 

Оцінку врожаю кукурудзи підвищили на 0,5 млн т до 63,2 млн т завдяки сприятливим погодним умовам в південно-східній Європі, які компенсували теплове пошкодження посівів кукурудзи у Франції та частково Німеччині й Польщі.

 

Зниження експортних цін в країнах Західної Європи збільшило конкурентоспроможність європейської пшениці в порівнянні з причорноморською. Це знизило зацікавленість європейських імпортерів в українській пшениці та може значно зменшити попит на російську пшеницю.

Коментарі відвідувачів (0):