США та Фінляндія збільшують виробництво та споживання біопалива

2016-11-25 12:11:37
США та Фінляндія збільшують виробництво та споживання біопалива

Поки європейські депутати виступають за скорочення вмісту рідкого біопалива першого покоління (яке виробляється з продовольчих сільгоспрослин) в загальному обсязі відновлювального палива протягом наступних десяти років з 7 %; до 3,8%, в США нарощують обсяги виробництва біоетанолу.

 

На 2017 рік уряд США встановив мандат на виробництво 19,28 млрд. галонів відновлювального палива, що перевищує травневу пропозицію Управління з охорони навколишнього середовища EPA, яка передбачала виробництво 18,8 млрд. галонів. Мандат на 2016 рік дорівнював 18,11 млрд. галонів.

 

В наступному році енергокомпанії повинні будуть змішати з бензином 15 млрд. галонів біопалива першого покоління, що виробляється з продовольчих сільгоспкультур, та 4,28 млрд. галонів біопалива другого покоління, яке виробляють із нехарчової відновлювальної сировини.

 

Уряд Фінляндії 24 листопада оголосив про наміри збільшити до 2030 року частку біопалива в транспортному паливі до 30%, що дозволить суттєво зменшити викиди парникових газів.

 

Уряд підтвердив наміри вдвічі скоротити внутрішнє споживання імпортної нафти та заборонити виробляти електроенергію з вугілля. До 2030 року планується до 10% збільшити частку електроавтомобілів.

 

Використання сільгоспкультур для виробництва біопалива дозволило підвищити ціни на ріпак, кукурудзу та цукор.

 

Розвиток енергетики з альтернативних джерел та переорієнтація на використання електротранспорту зменшить попит на продукцію біопаливної промисловості, що призведе до падіння цін на основні сільгоспкультури.