Сівба сої в Південній Америці вийшла на середньорічний рівень

2017-12-01 12:45:08
Сівба сої в Південній Америці вийшла на середньорічний рівень

За даними агентства AgRural, станом на 28 листопада в Бразилії засіяно соєвими бобами 84% запланованих площ, що відповідає показнику на аналогічну дату минулого року 83% та перевищує середній п’ятирічний показник 79%. Завдяки покращенню погодних умов протягом останнього тижня темпи сівби прискорилися на 11%.

 

Експерти відзначають, що після повільного старту посівної в другій половині періоду її темпи перевищили середньорічний показник. Завершується сівба сої в штатах Мату-Гросу-ду-Сул (99% від плану), Парана та Мату-Гросу (по 96% від плану).

 

Зернова біржа Буенос-Айреса повідомляє, що протягом останнього тижня сівба сої в Аргентині просунулася на 10,2% Станом на 28 листопада засіяно лише 34% від запланованих 44,7 млн акрів, що на 0,3% перевищує показник аналогічного періоду 2016 року.

 

Кукурудзою протягом тижня засіяли 35,8% від запланованих 13,3 млн акрів, що на 5,1% поступається показнику минулого року. Темпи відставання за тиждень скоротилися на 0,4%, проте дефіцит опадів не дозволяє пришвидшити роботи.

 

В Уругваї, який входить до складу найбільших виробників сої у Південній Америці, через посушливу погоду ранніми сортами сої наразі засіяно лише 2,4 млн акрів із запланованих 3,2 млн акрів.

 

Опади, що пройшли нещодавно в Південній Америці збільшили запаси вологи в ґрунті та дозволили пришвидшити темпи посівної до середньорічних показників. Проте через тривалу посуху в Аргентині можуть зменшитись посівні площі та валовий збір сої, що істотно змінить світовий баланс виробництва та споживання та підтримає ціни. Проте наразі погода сприяє виробникам, і ціни на сою продовжують знижуватися.

Коментарі відвідувачів (0):