Ринок пшениці застиг в очікуванні фундаментальних новин

2019-01-17 13:03:07
Ринок пшениці застиг в очікуванні фундаментальних новин

Торги на біржах в Європі і США вчора проходили на мінімальних обсягах.

 

Інвестиційні фонди скоротили свою чисту довгу позицію по пшениці Euronext на 5% до мінімуму з початку грудня, а короткі позиції на 3%, це каже про те що у трейдерів немає впевненості в поведінці ринку пшениці в найближчій перспективі.

 

Березневі ф'ючерси на пшеницю на біржі в Парижі залишилися на рівні 203,00 €/тонна або 231,30 $/т, зупинивши дводенне зниження. Підтримку ринку надала інформація про активізацію попиту з боку Марокко і постачання пшениці в ПАР.

 

 

Ціни на американських біржах показали невеликий спекулятивне зростання на тлі інформації з Росії про неформальних проханнях до експортерах про зниження обсягів експорту пшениці з Росії, а також прогноз сильних морозів на території посівів озимої пшениці в США і невеликого снігового покриву на полях, щоб уберегти посіви.

 

Березневі котирування американської пшениці на 16 січня: 

 

  • м'яка Пшениця SRW в Чикаго зросла на $ 0,55 до 188,31 $ /тонна
  • тверда пшениця HRW в Канзас-Сіті залишилася на рівні 182,06 $/тонна
  • тверда Пшениця HRS в Міннеаполісі зросла на $ 1,10 до 207,60 $ /тонна

 

Закупівля південнокорейським переробником 65тис. тон фуражної пшениці за ціною 254,5 $ / t CFR з поставкою в квітні виявилася на 2% дешевше ніж аналогічна покупка в грудні.

 

Йорданія виявила новий тендер на покупку 120тис. тон пшениці, відразу після закриття попереднього тендеру на цьому тижні.

 

Туреччина ввела квоти на безмитне ввезення 1млн тон пшениці для зниження продовольчої інфляції.

 

Активність покупців підтримує ціни на пшеницю на стабільному рівні, але боротьба за покупців на світовому ринку посилиться на тлі наближення нового врожаю.

Коментарі відвідувачів (0):