Ринки олійних залишаються під тиском «ведмежих» новин

2017-08-31 13:11:53
Ринки олійних  залишаються під тиском «ведмежих» новин

Ціни на канолу на чиказькій біржі вчора незначно знизилися. Покупці зменшили активність в очікуванні поставок нового врожаю. Ринок очікує звітів Бюро статистики Канади, які мають вийти сьогодні та 6вересня .

 

В них будуть оприлюднені перші оцінки виробництва зернових та олійних в Канаді. А 6 вересня вийде звіт про запаси станом на 31 липня 2017 р.

 

Аналітики очікують значного скорочення врожаю та запасів каноли. Проте суттєва різниця між очікуваннями трейдерів та даними канадського Статистичного бюро може призвести до різкого стрибка цін, як це відбулося на пшеничному ринку після виходу серпневого звіту USDA.

 

Пальмова олія продовжує дешевшати після введення американським урядом імпортного мита на біопаливо з Індонезії, оскільки це призведе до скорочення попиту на індонезійську пальмову олію.

Рішення США підвищити імпортне мито на біодизель, що поставляється з Аргентини до 64,17%, призведе до зниження цін на соєві боби і соєве масло на внутрішньому ринку країни. Це рішення стало несподіваним для Аргентини, оскільки було прийнято через тиждень після візиту в країну віце-президента США.

Таке рішення тимчасово підтримало ціни на соєву олію, проте наближення нового врожаю в сукупності з подальшим подешевшанням пальмової олії найближчим часом буде сильно тиснути на ціни.

Коментарі відвідувачів (0):