Прогноз виробництва кукурудзи в Бразилії знову суттєво знижено

2018-06-07 12:13:28
Прогноз виробництва кукурудзи в Бразилії знову суттєво знижено

Посушлива погода в Бразилії в березні та квітні погіршила стан посівів кукурудзи другого врожаю, а обіцяне незабаром різке зниження температури повітря несприятливо вплине на стан посівів кукурудзи більш пізніх термінів сівби.

 

Експерти INTL FCStone знизили оцінку виробництва кукурудзи в Бразилії в поточному МР до 78,4 млн т, зокрема кукурудзи сафрина до 55,3 млн т, що на 5 млн т нижче попереднього прогнозу та на 17,8% поступається показнику минулого сезону.

 

Експерти Safras & Mercado знизили прогноз врожаю кукурудзи сафрина до 48,7 млн т, а експерти AgRural – на 16% до 53,3 млн т.

 

Збирання кукурудзи в Бразилії тільки розпочалося, тому більш точними оцінки врожайності будуть наприкінці червня. За даними департаменту СГ Бразилії 35% посівів кукурудзи знаходяться в доброму стані, 45% - в задовільному та 20% - в поганому.

 

Низький попит та напружені торговельні відносини між США та країнами-імпортерами кукурудзи продовжують тиснути на ціни на кукурудзу на світових ринках.

 

Вчора в Чикаго липневі ф’ючерси на кукурудзу подешевшали на 1,5 $/т до 149,6 $/т, а на Euronext залишилися на рівні 168 €/т, проте через зміцнення євро в доларовому еквіваленті виросли до 198,7 $/т.

Коментарі відвідувачів (0):