Прогноз опадів суттєво підвищив ціни на кукурудзу в США

2019-05-17 12:08:44
Прогноз опадів суттєво підвищив ціни на кукурудзу в США

Метеорологи прогнозують, що на захід та північ Середнього Заходу США наступними вихідними повернуться дощі та грози, які не лише затримають сівбу кукурудзи, але й можуть пошкодити посіви.

 

В Південних рівнинах та Дельті США триматиметься тепла погода з помірними опадами, яка дозволить прискорити темпи сівби, хоча й призведе до локальних збоїв в польових роботах.

 

Прогноз потужних опадів призвів до спекулятивного зростання липневих ф’ючерсів на кукурудзу одразу на 3,5% до 150,47 $/т та грудневих – до 156,7 $/т.

 

Додатково ціни підтримало збільшення тижневого експорту кукурудзи з США майже вдвічі до 553,3 тис т.

 

Слідом за американським дещо відновився й ринок української кукурудзи. На тлі підвищення ціни попиту для червневих поставок до Китаю до 169-170 $/т FOB, ціни в порту виросли до 156-157 $/т.

 

Єгипет, що раніше активно купував українську кукурудзу, наразі віддає перевагу аргентинській, якої за останні тижні придбав майже 420 тис т. Завдяки активному попиту з боку Китаю та В’єтнаму, Аргентина протягом березня-квітня експортувала рекордну кількість кукурудзи.

 

За даними Agrisensus, наразі ціни на аргентинську кукурудзу складають 151,5 $/т FOB Argentina, що є найбільш конкурентною пропозицією на світовому ринку.

Коментарі відвідувачів (0):