Посуха погіршить перспективи врожаю кукурудзи в ЄС

2016-08-22 12:10:11
Посуха погіршить перспективи врожаю кукурудзи в ЄС

Врожай кукурудзи в країнах ЄС буде сильно різнитися. Франція, Болгарія та Румунія страждають від посухи, проте в Польщі та Угорщині погодні умови сприяють розвитку рослин.

Аналітики Strategie Grains зменшили прогноз виробництва кукурудзи країнами ЄС в новому сезоні на 1,1 млн. тон до 60,6 млн. тон, тоді як в попередньому сезоні було зібрано 58 млн. тон.

 

Відсутність з липня опадів над територією Франції не дозволить перевищити минулорічний врожай кукурудзи. МСГ країни оцінює валовий збір в 13,5 млн. тон, як і торік, проте трейдери вважають, що він не перевищить 13 млн. тон.

 

Нестача вологи в південному «зерновому поясі» погіршить врожай кукурудзи в Румунії, особливо на півдні. За повідомленнями Асоціації виробників кукурудзи в залежності від погодних умов врожай може скласти 8,9 млн. тон, як в минулому сезоні, або зменшитися на 15%.

 

Збирання врожаю в Угорщині ще не розпочалося, проте в Угорській асоціації фермерів сподіваються, що завдяки сприятливим погодним умовам врожайність кукурудзи складе 80 ц/га. Тоді валовий збір зможе сягнути 8 млн. тон, перевищивши на 1,5 млн. тон показник минулого року.

 

Аналітики Sparks Polska прогнозують, що завдяки набагато кращим, ніж торік, погодним умовам врожай польської кукурудзи в поточному сезоні може збільшитись на 33% до 4 млн. тон.

 

Нестача сонячного світла та налишок вологи погіршили врожайність кукурудзи в Німеччині. За оцінками Асоціації фермерів Німеччини валовий збір в порівнянні з минулим роком впаде на 7% до рівня 3,7 млн. тон.

 

Коментарі відвідувачів (0):