Покращуються перспективи гарного врожаю сої в Аргентині

2018-12-20 12:21:57
Покращуються перспективи гарного врожаю сої в Аргентині

Рясні опади в регіонах вирощування сої в Аргентині сприяють накопиченню вологи в ґрунті, достатньої для забезпечення високої врожайності бобів. Це може збільшити валовий збір сої та посилити імпортний попит з боку Китаю, - повідомляє Reuters.

 

Потужні опади пройшли в провінції Пампас, на півдні провінцій Кордоба, Санта-Фе та Ентре-Ріос, на півночі Буенос-Айресу. В окремих регіонах Санта-Фе опади виявилися надмірними, внаслідок чого фермери були змушені пересівати сою. Проте експерти вважають, що це не призведе до втрат врожаю.

 

За оцінками USDA, завдяки сприятливим погодним умовам виробництво сої в Аргентині у 2018/19 МР може сягнути 55,5 млн т проти 37,8 млн т в попередньому сезоні, коли країна страждала від посухи.

 

Нагадаємо, що традиційно збирання сої в Аргентині розпочинається в березні. Очікується, що до того часу США та Китай вирішать усі питання взаємної торгівлі. Якщо цього не трапиться – Китай може активізувати імпорт сої з Аргентини, який, за прогнозом експертів Зернової біржі Росаріо, може сягнути рекордних 14 млн т.