Погодні умови визначатимуть долю майбутнього врожаю

2018-09-26 12:05:42
Погодні умови визначатимуть долю майбутнього врожаю

Учасники зернового ринку уважно спостерігають за погодними умовами в країнах, де проводиться збирання врожаю та посівні роботи.

 

В США погода сприяє збиранню кукурудзи та сої, а також сівбі озимої пшениці. Незначні опади в «кукурудзяному поясі» наприкінці тижня уповільнять збирання, проте вже з наступного тижня тепла та суха погода дозволить відновити роботи.

 

Невисокі температури та опади в південних рівнинах сприяють сівбі озимої пшениці, тому темпи сівби випереджають середні показники.

 

В Канаді через холодну погоду з приморозками, опадами й місцями снігом, що уповільнює збирання, зростають ризики для врожаю ярої пшениці та каноли.

 

В центральних регіонах Бразилії після сприятливих опадів розпочали ранню сівбу сої, що дозволить вже в січні розпочати збирання та відновити продажі сої нового врожаю. Обіцяні на поточному тижні зливи ще більше прискорять темпи сівби. Завдяки зростанню попиту на сою з боку Китаю, бразильські фермери збільшать посівні площі під олійною.

 

Суха погода в Чорноморському регіоні сприяє збиранню врожаю пізніх культур, проте в південних областях Росії відчувається сильний дефіцит ґрунтової вологи. Тепла та суха погода, що змінила дощі в Сибіру, дозволить прискорити збирання врожаю, зокрема – ярої пшениці.

 

Опади, що пройшли в Україні, сприятливо вплинули на посіви озимого ріпаку та поповнили запаси вологи перед сівбою озимої пшениці. Тепла та суха погода на наступному тижні сприятиме збиранню кукурудзи та сої й сівбі озимини.

 

В Австралії суха й холодна погода з приморозками може знизити врожай пшениці. Незначні опади на наступному тижні не зможуть відновити втрати врожаю.

 

В європейських країнах в регіонах вирощування озимої пшениці й ріпаку панує посуха, що посилює занепокоєння трейдерів щодо долі майбутнього врожаю.

Коментарі відвідувачів (0):