Погодні умови сприяють розвитку посівів нового врожаю

2018-12-04 12:40:36
Погодні умови сприяють розвитку посівів нового врожаю

Сприятливі погодні умови в основних країнах-виробниках привернули увагу трейдерів на поточному тижні.

 

Опади в Бразилії дозволять отримати гарний врожай сої, проте їх надмірна кількість в центральних регіонах може призвести до розвитку хвороб посівів.

 

В центральній частині Аргентини погода сприятиме сівбі сої та кукурудзи. Незначні приморозки в південному Буенос-Айресі не пошкодять врожай.

 

На Південній Рівнині США погода та достатня кількість вологи сприяють розвитку посівів озимої пшениці, проте обіцяне зниження температури уповільнить вегетацію.

 

В Україні внаслідок нижчої за норму температури повітря в листопаді осіння вегетація озимих культур зупинилася на 2 тижні раніше, ніж в середньому за багато років. Проте навіть попри передчасне зупинення розвитку, рослини озимої пшениці на більшості площ перейшли до зимівлі в доброму та задовільному стані. Загальний стан посівів озимини наприкінці осінньої вегетації був кращим, ніж в минулому році.

 

Морози до -15 градусів не пошкодили посіви, які наразі знаходяться в стані глибокого зимового спокою та майже по всій території країни вкриті шаром снігу.

 

На європейській частині РФ температури в листопаді відповідали нормі. Потужні опади вкрили посіви озимих шаром снігу висотою 1-5 см, подекуди 15-25 см. Вегетація рослин зупинилася наприкінці жовтня та в листопаді майже не відновлювалася. Загалом агрометеорологічні умови для входження рослин в стан зимівлі були переважно задовільними.

 

За даними FranceAgrimer, у Франції в доброму та відмінному стані залишаються 82% посівів озимої пшениці та 76% посівів озимого ячменю, тоді як на цю дату в минулому році в такому стані було 96% посівів озимого ячменю.

 

Сприятлива для розвитку посівів погода буде тиснути на ціни майбутнього врожаю, які продовжать знижуватися по мірі дозрівання посівів.

Коментарі відвідувачів (0):