Погодні умови формуватимуть ціни на зерно наступного тижня

2019-01-25 12:06:05
Погодні умови формуватимуть ціни на зерно наступного тижня

Наступного тижня на території США пануватиме морозна погода з сильними вітрами. Потужні снігопади на Середньому Заході ускладнять транспортування зерна, проте захистять посіви озимини від морозів.

 

В Південних Рівнинах також буде холодна погода з невеликим снігом, проте морози не повинні пошкодити посіви.

 

Дефіцит опадів в Бразилії продовжує зменшувати потенціал врожаю сої в основних штатах-виробниках. Проте суха погода після рясних осінніх дощів дозволила прискорити збирання раніше посіяної сої.

 

Незначні опади в регіонах вирощування сої, що пройдуть на цьому тижні, вже не зможуть покращити врожайність сої, проте сприятимуть сівбі кукурудзи сафріна. В штаті Ріу-Гранді-ду-Сул очікуються потужні зливи, які можуть викликати повені та зупинити збирання.

 

В Аргентині опади сприяють отриманню гарного врожаю сої та кукурудзи, що компенсує виробникам збитки, викликані минулорічною посухою. Наступного тижня опади в центральних регіонах посиляться, що може призвести до надмірного зволоження ґрунтів.

 

В Європі й Причорноморському регіоні тривають снігопади, які захистять озимину від морозів, проте затримають транспортування зерна до портів.

 

В Китаї помірна погода без значних морозів сприяє перезимівлі озимини.

 

В східній Австралії панує сильна посуха з температурою до 50С, яка за останній місяць майже знищила посіви сорго. Наступного тижня пройдуть незначні опади, проте спека не спаде, особливо в південно-східних регіонах.

 

Дощі в Пакистані та на півночі Індії збільшать запаси ґрунтової вологи, що сприятиме розвитку посівів озимої пшениці та ріпаку.

 

На півдні Африки спека зменшує потенціал врожаю кукурудзи. Наступного тижня пройдуть незначні грози, проте для гарного розвитку посівів кукурудзи та цукрової тростини необхідне зниження температури та додаткові опади.

Коментарі відвідувачів (0):