Погода сприяє світовій посівній кампанії

2018-05-17 12:06:00
Погода сприяє світовій посівній кампанії

Прохолодний початок весни в Північній півкулі дещо затримав старт посівної, що викликало зростання цін на зернові. Проте вже з травня погода в основних країнах-виробниках покращилася, й занепокоєння долею майбутнього врожаю зменшилися.

 

Тепла погода в США дозволила пришвидшити темпи сівби, а періодичні опади збільшують запаси вологи та сприяють отриманню сходів.

 

На Середньому Заході темпи сівби сягнули середньорічного показника, на сході – випереджають норму, на заході – швидко збільшуються.

 

Нещодавні опади покращили стан посівів в Південних Рівнинах, що страждають від посухи. А обіцяні наступного тижня потужні зливи ще покращать ситуацію.

 

В Канадських преріях погода сприяє сівбі, а на кінець тижня прогнозують незначні опади.

 

В центральній Бразилії довгоочікувані дощі знизили температуру та покращили стан посівів кукурудзи другого врожаю, врожайність якої буде нижчою за минулорічну через посушливі умови під час сівби.

 

Незвичну квітневу спеку в Україні та Росії на минулому тижні нарешті змінили опади, які дозволять отримати гарні сходи ярих культур та знімуть стрес для рослин озимини.

 

Тепла та суха погода у Китаї сприяє сівбі, проте для нормального розвитку рослин найближчім часом необхідні опади, оскільки в квітні їх кількість була недостатньою.

 

В Австралії через посушливі умови в регіонах вирощування пшениці насіння було засіяне майже в сухий ґрунт, проте найближчим часом суттєвих опадів не прогнозується.

Коментарі відвідувачів (0):