Поганий врожай ячменю в ЄС загрожує пивній галузі

2016-08-23 12:15:39
Поганий врожай ячменю в ЄС загрожує пивній галузі

Потужні опади відчутно пошкодили врожай європейського ячменю.

За повідомленням агентства Bloomberg, Франція, що є найбільшим виробником ячменю в ЄС, зібрала найгірший врожай цієї культури за останні п’ять років. А врожай ячменю в Німеччині впав більше, ніж на 9%.

 

Виробники пивного солоду вбачають в поганому врожаї проблеми для всієї пивної галузі, так як зростання вартості ячменю відобразиться на пивоварних підприємствах. Уникнути цього не вдасться, тому що виробництво солоду приносить дуже невелику маржу.

 

За оцінками МСГ Франції, врожай ячменю в поточному році скоротиться на 21% та складе 10,2 млн. тон. Асоціація сільськогосподарських кооперативів Німеччини Deutscher Raiffeisenverband прогнозує, що врожай ячменю становитиме 8,8 млн. тон.

 

Потужні опади не лише зменшили обсяги валового збору, але й погіршили якість зерна. Якщо спочатку ціна ячменю виросла з 190,5 євро/тн на початку сезону до 210,75 євро/тн, то починаючи з 3 серпня за даними аналітичного центру Commodity3 вона зменшилася до 201,5 євро/тн.

 

Погана якість озимого ячменю в багатьох країнах Європи свідчить про те, що виробники солоду будуть більше розраховувати на поставки ярого ячменю, - вважає аналітик компанії RMI Analytics з Гамбургу. Хоча озимий ячмінь зазвичай більш дешевий та дозволяє підтримувати невисокі ціни на солод.

Коментарі відвідувачів (0):