Опади в США та Південній Америці сприятимуть гарному врожаю кукурудзи та сої

2018-08-16 12:03:44
Опади в США та Південній Америці сприятимуть гарному врожаю кукурудзи та сої

В регіонах вирощування сої та кукурудзи в США встановилися сприятливі погодні умови: температура повітря незначно нижча за норму та періодичні потужні опади. Така погода сприятиме наповненню кукурудзи та сої, а також створить гарні передумови для сівби озимої пшениці.

 

Опади в Аргентині та Бразилії дозволять збільшити посівні площі під соєю та кукурудзою. Експерти Céleres вважають, що завдяки збільшенню попиту з боку Китаю Бразилія в новому сезоні збільшить посівні площі під соєю на 3,1% до 36,2 млн га, та під кукурудзою – на 7 % до 5,8 млн га. Сівбу сої та кукурудзи в країні починають у вересні.

 

В Канадських преріях панує спека з мінімальною кількістю опадів, яка призводить до раннього дозрівання врожаю та викликає у рослин стрес, через що врожайність пшениці та каноли може зменшитись.

 

Посуха в східній частині Австралії суттєво зменшить врожай пшениці, тоді як умови на заході й півдні країни більш сприятливі. В південно-східних регіонах наступного тижня пройдуть опади, які покращать стан посівів, проте в областях, що найбільше страждають від спеки, опадів не прогнозують.

 

В Китаї встановилися сприятливі для розвитку посівів умови з нормальними температурами та періодичними опадами.

 

В Україні найближчим часом пройдуть грози, які послаблять спеку, що встановилася останніми тижнями, та покращать стан посівів озимого ріпаку, яким засіяно 30% площ. В Росії суха погода сприяє збиранню врожаю в Сибіру, Поволжі та на Уралі, де через нестачу опадів зафіксована більш низька врожайність.

Коментарі відвідувачів (0):