Огляд ринків зернових культур на 30 травня

2016-05-30 15:21:04
Огляд ринків зернових культур на 30 травня

Сьогодні ринки в США не працюють з нагоди Дня пам’яті, а в п’ятницю через наближення свята активності також не спостерігалося.

 

Ливневі дощі, які пройшли на більший частині Західної Європи, а особливо у Франції, викликають занепокоєння відносно погіршення якості зерна нового врожаю. Якщо подібна погода протримається ще деякий час, відчутно зменшиться врожайність зернових культур. Агентство FranceAgrimer в своєму щотижневому звіті оцінило на «добре та відмінно» посіви пшениці на 83 % площ, тоді як тиждень тому цей показник дорівнював 86 %. А от серед посівів ячменю оцінку «добре та відмінно» отримали 84 % площ, тоді як на минулому тижні в такому стані знаходилися 83 % посівів.

 

За повідомленням FranceAgrimer на 95 % завершена сівба кукурудзи. Тиждень тому кукурудзою було засіяно 90 % запланованих площ, а в минулому році на аналогічну дату – 99 %. Завелика кількість опадів затримує посівну кампанію.

 

Незначно змінилися ціни на ріпак, канолу та сою. В Канаді йдуть опади, внаслідок чого сівба каноли затримується та проведена лише на 86 % від запланованих площ.

 

Складна ситуація в Аргентині підтримує ринок сої, в той час, як кукурудза зростає на тлі пожвавлення експорту та зменшення обсягів поставок з Бразилії через надто суху погоду, яка несприятливо впливає на обсяги другого врожаю, що вже почали збирати.

 

Активність трейдерів в Україні впала через необхідність призупинення роботи зернових терміналів для проведення профілактичних робіт перед наближенням нового сезону. На минулому тижні спостерігалося падіння цін на пшеницю та ячмінь, проте соя та кукурудза показували помірне зростання в зв’язку з необхідністю виконання діючих угод.

Коментарі відвідувачів (0):