Огляд погодних умов, що впливають на світовий врожай

2018-08-31 12:05:45
Огляд погодних умов, що впливають на світовий врожай

Погода в США сприяє дозріванню та наповненню кукурудзи та сої. Незначні опади в Центральній та Південній Рівнинах дозволять поповнити запаси вологи перед сівбою озимої пшениці.

 

Потужні опади в Західних регіонах сприятливо вплинуть на посіви бавовни.

 

Спекотна погода в північних регіонах протягом наступної декади ще більше погіршить стан посівів кукурудзи та сої, для яких вже знизили прогнози врожаю.

 

Посуха в Канадських преріях знижує потенціал врожаю. В наступні 5-7 днів суха погода з мінімумом опадів перешкоджатиме наповненню каноли. Очікується, що в сьогоднішньому звіті Бюро Статистики Канади зменшить прогноз виробництва пшениці, каноли та сої.  

 

На південному сході України та півдні Росії панує спекотна й суха погода, яка зменшить врожайність кукурудзи та соняшнику. Вона триватиме ще тиждень, через що запаси ґрунтової вологи перед початком сівби озимої пшениці значно зменшаться, проте прискориться збирання соняшника та ярої пшениці в Росії.

 

Нещодавні опади послабили посушливі явища в центральних та східних регіонах Австралії, проте вони не зможуть покращити стан посівів озимої пшениці. Додаткові опади на вихідних поповнять запаси вологи перед сівбою сорго та бавовни.

 

На півночі Європи в наступні 10 днів пануватиме спекотна погода без опадів, яка погіршить стан посівів кукурудзи.

Коментарі відвідувачів (0):