На вертикальній фермі Plenty збиратимуть 2 тис т овочів з 3 га

2017-11-13 12:23:29
На вертикальній фермі Plenty збиратимуть 2 тис т овочів з 3 га

Стартап Plenty залучив додаткових 200 млн $ для побудови другої вертикальної ферми, яка буде щорічно виробляти 2 тис т овочів та зможе прогодувати 180 тис людей.

 

Ферма, яка відкриється весною 2018 року поблизу Сіетлу, матиме площу 30,48 тис кв м, що вдвічі перевищить площу каліфорнійської, та вироблятиме 15 видів зелені, суниці, кавуни та томати. Керівник стартапу Мет Бернанд розповів, що суниця попри невеликі розміри буде дуже солодкою, а продукцію ферми можна буде придбати не лише в магазинах, але й замовити додому.

 

Наразі Plenty вирощують овочі на багатоярусних полицях за допомогою світлодіодних ламп за технологією «внутрішнього вертикального агрогосподарства», яка не потребує внесення хімічних засобів, сонячного світла та навіть ґрунту для того, щоб цілорічно отримувати врожай у закритих приміщеннях невеликого розміру.  

 

Весь виробничий цикл максимально автоматизований. Наприклад, пересадку саджанців виконують роботи Schleppers. А на експериментальному майданчику у Вайомингу розробляються нові методи вирощування 300 видів сільгоспкультур. Нещодавно стартап отримав сертифікат про відповідність продукції стандартам якості органічних харчових продуктів.

 

Наразі Plenty має достатню кількість коштів для відкриття вертикальних ферм з грядками площею понад 9 тис кв м в усіх великих містах світу. Її активи оцінюють у 226 млн $. В липні вони отримали 200 млн $ від очільника SoftBank Масаєсі Сона, до складу інвесторів входить керівник Amazon Джефф Безос. Сьогодні стартап веде переговори з 15 країнами та найбільшими світовими торговельними мережами.

Коментарі відвідувачів (0):