На тлі збільшення попиту ціни на соєві ф'ючерси в Чикаго продовжують зростання

2018-07-20 14:27:23
На тлі збільшення попиту ціни на соєві ф'ючерси в Чикаго продовжують зростання

На фоні введення імпортних мит з боку Китаю зниження цін на американську сою до рівня 305$/т дозволило привернути увагу багатьох інших покупців.

 

Згідно з даними USDA, Єгипет імпортував 2,1 мільйона тонн сої із США, що набагато більше у порівнянні з показниками минулого року (783 тис. тонн). Пакистан також продемонстрував зростання імпорту - 1,4 млн тонн у порівнянні з 655 тысячами тонн минулого року, а Мексика імпортувала 1 млн тонн проти 357 тис. тонн в минулому році.

 

Аргентина також активно нарощує імпорт сої із США з метою завантаження власних потужностей з перероблювання та виконання контрактів з постачання соєвої олії та шроту. Нагадаємо, що на тлі посухи виробництво сої в Аргентині знизилося в 2017/18 МГ на 50%.

 

Ф'ючерси на сою в Чикаго за цей тиждень зросли 2,3% до 318$/т, що підтримало ціни на канолу та ріпак.

 

На тлі зниження обсягів закупівлі американської сої Китай продовжує нарощувати обсяги імпорту з Бразилії.

 

Згідно з даними Oil World, в період з 1 по 15 липня минулого року експорт соєвих з Бразилії склав 5,3 млн тонн в порівнянні з 3,4 млн тонн за аналогічний період 2016 року.

 

За прогнозом, відвантаження соєвих бобів з країни, за підсумками поточного місяця, може скласти близько 10,9 млн тонн. Якщо такий показник буде досягнуто, він стане рекордним для липня і суттєво перевищить показник аналогічного періоду минулого року, який склав 6,9 млн тонн.

Коментарі відвідувачів (0):