На під'їздах до Одеси стоять десятки фур

2016-05-12 14:57:24
На під'їздах до Одеси стоять десятки фур

На трасі Одеса-Київ перед постом дорожньої поліції накопичилося кілька десятків великовантажних автомобілів. Про це повідомляє кореспондент одного з місцевих інтернет видань.

 

Водії фур не ризикують перетинати пост дорожньої поліції після того, як декілька днів тому на ньому встановили контрольні ваги. Відтепер за перевищення допустимої ваги великовантажного автомобіля потрібно буде сплатити штраф. Саме це і стало причиною накопичення автомобілів на трасі.

 

Перевізники повідомляють, що подібна ситуація склалася і на під’їздах до інших портів.

 

Питання перевантаження зерновозів під час переміщення зерна до портів виникає по всій країні вже давно. Проте міністерство інфраструктури досі не знайшло вирішення цієї проблеми, а лише закупило нові вагові комплекси для контролю, що збільшить кількість штрафів та кількість корупційних дій під час перевезень.

 

Хоча, для вирішення проблеми перевантаження автомобілів потрібні лише політична воля та прийняття рішення щодо контролю ваги автомобіля в місці завантаження та розвантаження і переносі відповідальності за надлишкову вагу на елеватор або зерновий термінал, як ще робиться в США.

Коментарі відвідувачів (0):