МСГ США збільшили світові прогнози щодо врожайності кукурудзи в новому сезоні

2016-08-15 13:55:56
МСГ США збільшили світові прогнози щодо врожайності кукурудзи в новому сезоні

Нова інформація від МСГ США щодо виробництва, споживання та запасів кукурудзи у світовому масштабі прогнозує нові рекорди.


Так, загальний валовий збір кукурудзи зросте до цифри 1028,4 млн. тонн, тоді як попереднє значення становило на 17,7 млн. тонн менше щодо липня та 68,7млн.тон менше, ніж за попередній сезон.
Прогноз виробництва збільшено для США, Аргентини, Індії, Мексики. Для Канади, Іспанії, Франції та деяких інших країн Євросоюзу USDA зменшив прогнози.
Спеціалісти зазначають, що такі данні перевершують всі сподівання.


На покращення ситуації вирощування культури вплинула і Аргентина, яка збільшила посівні площі за рахунок інших видів зернових. Чисельні опади та сприятлива погода сприяла хорошому врожаю в Індії, . В Канаді протилежна ситуація – засуха в Антаріо, а відповідно і низька врожайність.

Згідно світовому прогнозу, споживання кукурудзи збільшилось головним чином за рахунок США, де прогнозують споживання до рекордних відміток 313,1 млн. тонн, також збільшено споживання для Мексики. Індії та Євросоюзу.


Індонезія на світові показники вплинула зменшенням споживання за рахунок обмеження імпорту зі сторони держави.


Дані світової торгівлі кукурудзою збільшено до 137,3 мільйон тонн, що на 3,9млн.тон вище липневого прогнозу. Показник збільшено, в основному, за рахунок СЩА (на 3,2 млн.), Аргентини (на мільйон).

Прогноз експорту для України і Бразилії залишились на значеннях 17млн.тон та 22 млн.тон тонн відповідно.


Кінцеві запаси кукурудзи в світі збільшаться до 220,8 (в минулому сезоні 208,4) млн. тонн, в основному за рахунок США до 61,2 (в минулому сезоні 43,3)млн.тон.

Коментарі відвідувачів (0):