Морпорти України зобов’язали встановити вагові комплекси

2017-06-27 12:23:38
Морпорти України зобов’язали встановити вагові комплекси

Мініфраструктури України зобов’язало всі морські порти встановити на території комплекси для проведення габаритно-вагового контролю автотранспортних засобів.

 

Заступник міністра Ю. Лавренюк розповів, що «на нараді з капітанами морпортів кожний морпорт зобов’язали встановити комплекси габаритно-вагового контролю та зважувати будь-який автомобіль, що заїжджає на територію з зерном. За порушення цієї вимоги буде введена відповідальність».

 

Керівник Укртрансбезпеки М. Ноняк повідомив, що закупівлю комплексів ГВК можуть здійснювати як портові адміністрації, так і місцеві (обласні чи районні) органи влади, «оскільки відповідальність буде спільною».

 

Мініфраструктури продовжує боротьбу з надлишковою вагою автомобілів за допомогою комплексів ГВК. Проте можна було не витрачати кошти на їх закупівлю, а скористатися досвідом США в цьому питанні. Там відповідальність за перевантаження автомобіля покладена на Відправника або Отримувача вантажу, тому перевірка здійснюється за реєстрами відправлених або отриманих автомобілів в офісах елеваторів або портів. Тому понад нормативну вагу автомобілі в США не завантажують.

Коментарі відвідувачів (0):