Міжнародна зернова конференція GRAIN UKRAINE в Одесі

2018-08-14 13:23:59
Міжнародна зернова конференція GRAIN UKRAINE в Одесі

7-8 вересня III Міжнародна зернова конференція GRAIN UKRAINE в Одесі об’єднає ключових гравців ринку і зарубіжних спікерів на найатмосфернішій аграрній конференції Чорноморського регіону. Цього року фокус уваги експертів Grain Ukraine2018 - перспективи чорноморського зерна в сезоні 2018/19.

 

Торговельний конфлікт між Сполученими Штатами та Китаєм сприяє зростанню експорту українських зернових культур. Хоча Китай є найбільшим світовим виробником пшениці, щорічно він імпортує близько 4 мільйонів тонн цієї культури. І коли поставки зі Штатів знизилися, це відкрило нові можливості для України. Як зазначає Метт Аммерманн, ризик-менеджер і віце-президент FCM Division у Східній Європі і Чорноморському регіоні INTL FCStone Financial Inc. (США), Китай все ще вкрай чутливий до ціни, тому саме питання ціни може допомогти зміцнити позиції України на азійських ринках, де вона вже добре себе зарекомендувала.

 

За даними International Grains Council, в сезоні 2017/18 частка чорноморської пшениці на міжнародному ринку зросла до 37%, перевищивши частку Сполучених Штатів і Канади.

 

Значним імпортером продукції України, особливо кукурудзи, залишається ЄС. "Оскільки зараз у ЄС проблеми в зв'язку з погодою, очікування від України збільшуються. І навіть якщо Китай продемонструє зростання попиту на українську кукурудзу, ЄС може скласти йому конкуренцію. Також Китай, найімовірніше, спробує налагодити поставки інших джерел протеїну з Причорномор'я, аби компенсувати нестачу поставок сої із США. Однак зростанню площ, відведених під сою, може заважати соняшник, адже Причорномор'я залишається найбільшим світовим експортером соняшникової олії. У короткостроковій перспективі збільшення площ під сою здається важким завданням: соняшник, як і раніше, залишається однією з найвигідніших культур для українських фермерів", – підкреслює Метт Аммерманн. Докладним аналізом позицій чорноморського зерна на світових ринках і свіжими трендами Метт Аммерманн і інші міжнародні зернові експерти поділяться в рамках III Міжнародної конференції Grain Ukraine, яка відбудеться в Одесі 7-8 вересня.

 

Станом на середину липня 2018 в Україні намолочено 14,72 млн тонн зерна нового врожаю при врожайності 30,9 ц/га. Це оцінка заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої для зернової конференції Grain Ukraine. Вже кілька років поспіль Україна збирає понад 60 млн тонн зернових щорічно, за останні 7 років експорт цієї продукції збільшився майже втричі.

 

Також учасники конференції обговорять інфраструктурні проблеми України, кліматичні зміни та нові ринки збуту чорноморського зерна.

На конференцію до Одеси приїде понад 400 представників аграрної сфери, щоб обговорити головні виклики для зернового ринку і знайти шляхи вирішення існуючих проблем. Компанії з 10 країн візьмуть участь в Grain Ukraine.

 

Реєстрація на подію:

www.grain-ukraine.com

forum@ideasfirst.info

III МІЖНАРОДНА ЗЕРНОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

GRAIN UKRAINE 2018

7–8 вересня

Одеса, конференц-холл «Сады Победы»

тел. +38 044 362 59 14