Міністерство інфраструктури обіцяє вдвічі знизити портові збори

2016-11-09 12:05:01
Міністерство інфраструктури обіцяє вдвічі знизити портові збори

Після запровадження нової методики обчислення портові збори та тарифи будуть зменшені, як мінімум, вдвічі, - повідомив Міністр інфраструктури В. Омелян.

 

«Протягом декількох років ми спостерігаємо скорочення вантажообігу в вітчизняних портах, викликане неконкурентоспроможною тарифною політикою. Наразі є політична воля та підтримка уряду для того, щоб докорінно змінити ситуацію», - сказав Міністр.

 

Нещодавно перший заступник міністра Є. Кравцов розповідав, що новий порядок обчислення портових зборів та тарифів буде узгоджений до кінця 2016 року.

 

«Міністерство знаходиться на заключній стадії роботи над новою методологією портових зборів. Наразі ми співпрацюємо зі Світовим банком та IFC. Передбачається зменшення зборів для транзитних вантажів щонайменше на 30%, що зробить ефективнішою роботу не лише портів, але й вітчизняної залізниці, що виступає сполучною ланкою між портами та відправниками вантажів», - розказав Є. Кравцов.

 

За повідомленням заступника директора департаменту морського та річкового транспорту Мінінфраструктури О. Басюка, в першій половині листопада світові експерти мають надати міністерству доопрацьовану методику, яку далі буде винесено на обговорення суспільства.

 

Коментарі відвідувачів (0):