Мінагропрод назвав пріоритети на 2017 рік

2016-12-29 12:12:11
Мінагропрод назвав пріоритети на 2017 рік

Пріоритетними напрямками своєї роботи в 2017 році Міністерство агрополітики вважає земельну реформу, подальший розвиток агропромислового сектору, покращення якості та безпеки харчів, розвиток ринку органічних продуктів.

 

Голова уряду В. Гройсман зазначив, що одним з головних завдань уряду є реформування аграрного сектору.

 

«В бюджеті на наступний рік ми показали наші пріоритети, зокрема і агропромисловий сектор. Він входить до переліку галузей, що можуть стати основою для зростання економіки, проте також має бути реформованим», - заявив В. Гройсман.

 

Він наголосив, що до 2020 року бажано здійснити ретельну земельну реформу.

 

«Під час проведення земельної реформи ми маємо зняти всі популістські питання та надати громадянам можливість вільно розпоряджатися своєю власністю. В бюджеті-207 закладена основа для підтримки та розвитку тваринництва, садівництва та сільськогосподарського машинобудування. Дотації підуть на створення робочих місць, розвиток інфраструктури, збільшення доданої вартості», - розповів міністр агропродполітики Т. Кутовий.

 

Він вважає питання безпеки продуктів та реформування системи контролю якості ключовими для міністерства.

 

«Міністерство продовжує доопрацьовувати питання приватизації, поставлені в поточному році, та розширювати ринки збуту. Сподіваюсь на те, що парламентарі зрозуміють їх важливість, і ми завершимо ці починання. Новий рік принесе нові виклики, які ми приймемо та подолаємо», - підвів підсумки міністр.

Коментарі відвідувачів (0):