Каргіл відкрив зерновий термінал в порту «Южний»

2018-06-04 12:13:31
Каргіл відкрив зерновий термінал в порту «Южний»

Перша черга нового зернового термінала, що будується в морському порту «Южний», була урочисто відкрита 1 червня компанією Cargill разом з MV Cargo.

 

Проектна потужність нового зернового терміналу оцінюється у 5 млн т зернових на рік, а вартість будівництва складе 150 млн $. Вже до кінця року термінал Cargill та з MV Cargo перевалить 1 млн т зерна.

 

Заснований у 1978 році порт «Южний» є найбільш глибоководним в країні, має шість власних перевалочних комплексів та довжину причалів майже 2,6 км.

 

В акваторії порту побудовані термінали інших компаній: нафтовий термінал «Південний», перевалочний нафтовий термінал «Трансбункер-Юг», термінал групи ТІС, спеціалізований комплекс для зернових вантажів «Бориваж», комплекс Дельта Вілмар СНД для перевантаження та переробки тропічних олій.

 

В лютому 2016 року компанія Cargill уклала з MV Cargo, що є оператором в порту Южний», угоду про інвестування 100 млн $ в будівництво зернового терміналу та підписала договір про придбання 51% частки MV Cargo.  

 

Потужність нового терміналу та глибина біля причалу у 16 метрів дозволять комплексу перевалювати до 10% загального вітчизняного експорту зернових.

 

Власником заснованого у 2004 році М.В. Карго є нідерландська компанія Neptune Port Holding B.V., а кінцевими бенефіциарами – Є. Гребенников та А. Ставніцер.

 

Cargill Inc. – одна з найбільших продовольчих приватних компаній у світі, яка працює у 68 країнах та займається реалізацією зерна, цукру, олії та інших продуктів, а також є потужним виробником сільськогосподарської продукції.

Коментарі відвідувачів (0):